Siemion napisał(a):

Info o zgłoszeniach nowych zawodników przez klub ze stolicy:
Sobie pograł
|
Czyżby Legia blokowała jego rozwój? :(
Biedny Konrad.. Współczuje. Pewnie go wypożyczą do jakiegoś Sosnowca, albo w rezerwach będzie grał w III lidze.
Nie to co Wiśle
