Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74997
Stary 07.07.2016, 09:25
Z Krzyskiem w sumie śmiesznie wyszło. Wrócił do Krakowa bo rodzina blisko. Pierwsze dziecko w drodze. Baza treningowa niedaleko domu. Miała być stabilizacja. Zresztą on chyba tak lubi.

Teraz jeśli dobrze kojarzę drugie dziecko w drodze. A tu hop, transfer
Odpowiedz cytując