|
Oby to się wiązało z tym, że klub niedługo zmieni właściciela. I jest to ruch na zasadzie "odzyskam jeszcze tyle środków ile będę mógł", a nowy właściciel niech się martwi kadrą.
Formuła Cupiała w Wiślę wypaliła się już jakiś czas temu, teraz mamy tylko apogeum. Im szybciej to zostanie przecięte tym lepiej dla wszystkich.
|