|
Nie róbcie kabaretu. Kontynuacja polityki osłabienia drużyny nie służy przyszłości i stabilności Wisły.
Niemniej, akurat Mąka i Guzmins nie są piłkarzami nie do zastąpienia. Przy dobrych ofertach mogą zostać sprzedani. Dużo większą głupotą było oddanie Wolskiego. Oczywiście klub w ich miejsce powinien sprowadzić godnych następców.
|