zim zum napisał(a):

|
Po prostu sobie szydzę ze śmiesznych działaczy i trenerów, którzy opowiadają pierdoły.
|
Jeszcze smieszniejsi sa Ci, ktorzy we wszystko wierza.
Z drugiej strony, jesli Piast zdobyl wicemistrza, Slask podobnie, dorzucajac mistrzostwo...to dlaczego my nie?