zim zum napisał(a):

Idź się wypłacz
tutaj. Tylko nie zapomnij wspomnieć o Wolskim!
W sumie nie będę zdziwiony, jeżeli Mąka po Euro znajdzie nowego pracodawcę. Co do Guzmicia, to nie jestem taki pewny.
arth_ur napisał(a):

|
Mące należy się wyjazd do europejskiego klubu. Dla nas to bez znaczenia czy zostanie sprzedany za 1 mln € czy 10 mln € Wisła zobaczy te pieniądze jak swinia niebo.
|
Widzisz, spłacenie zewnętrznych wierzycieli to też pieniądze dla Wisły. Jakbyśmy nie dostali licencji to pierwszy byś beczał na facebooku jak to możliwe.
Naprawdę jesteście tacy głupi? Pieniądze idą według Was tylko na transfery, bo jak nie to klub nic z tego nie ma?