Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74982
Stary 06.07.2016, 18:29
No to. oby się mu udało. Zasłużył na swoją szansę Krzysiek.
Z drugiej strony liczba zawodników, którzy Wiśle mogą zapewnić grę na odpowiednim poziomie topnieje w oczach. Ryśka pewnie za jakiś czas też nam wyjmą ze składu...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując