|
No to. oby się mu udało. Zasłużył na swoją szansę Krzysiek.
Z drugiej strony liczba zawodników, którzy Wiśle mogą zapewnić grę na odpowiednim poziomie topnieje w oczach. Ryśka pewnie za jakiś czas też nam wyjmą ze składu...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
|