Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1647
Stary 06.07.2016, 15:21
A ja tak z innej beczki. Nie mam zbyt dużej wiedzy księgowo-finansowej, stąd moje pytanie:

skoro Wisła rzekomo 'spłaciła' wszystkie długi wobec TF, czy jest dla Cupiała jakaś opcja ot tak wyciągnąć teraz pieniądze z klubu np. z transferów?

Do tej pory taka operacja mogła widnieć jako "spłata pożyczki". A teraz?


EDIT:
TS FANATIC napisał(a):Wyświetl post
dywidenda z zysku
W tym klubie z góry nie brałem tego pod uwagę
Ostatnio edytowane przez gdsmk : 06.07.2016 o godz. 15:55.
Odpowiedz cytując