A ja tak z innej beczki. Nie mam zbyt dużej wiedzy księgowo-finansowej, stąd moje pytanie:
skoro Wisła rzekomo 'spłaciła' wszystkie długi wobec TF, czy jest dla Cupiała jakaś opcja ot tak wyciągnąć teraz pieniądze z klubu np. z transferów?
Do tej pory taka operacja mogła widnieć jako "spłata pożyczki". A teraz?
EDIT:
TS FANATIC napisał(a):

dywidenda z zysku
|
W tym klubie z góry nie brałem tego pod uwagę
