brylant17 napisał(a):

|
Ciekawe jakby się dogadać z adidasem, by zrobili specjalne koszulki np.Reyman czy Kmiecik chyba każdy chciałby mieć u siebie taką koszulkę.
|
Legia nie potrzebuje robić z Adidasem koszulek z Deyną, zeby sprzedawać ich za kilkaset tys miesięcznie.
Ludzie, to jest działalnośc gospodarcza. Żeby takie coś robić trzeba policzyć przychód minus koszty a nie zakładać, że każdy taka by chciał.
Ja bym nie chciał, chcę mieć meczową i tyle.
Zacznijcie robić zakupy tegoi co jest, a co jest podstawowym wyposażeniem kibica czyli koszulek meczowych, a potem można domagać się czego innego.
Cały czas dominuje postawa roszczeniowa