Wyświetl pojedynczy post
TS FANATIC
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1640
Stary 06.07.2016, 15:00
To wszystko po pierwsze nie jest dyskucja o właścicielu, po drugie trzeba było to robić jak był hajs, teraz nie ma opcji na zaprojektowanie czy produkcję jakiejś kolekcji.

Poza tym zadam przewrotnie pytanie. Po co komuś miałaby być do szczęscie potrzebna Wisła Kraków SA, tak na logikę.
Jestem diabeł co się zowie i z wiedźmami żyje w zmowie
Odpowiedz cytując