Wyświetl pojedynczy post
Rustin
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1638
Stary 06.07.2016, 14:54
Dziwię się, że jeszcze ktokolwiek jest zaskoczony amatorką w klubie. Ja myślę, że takie biuro prasowe to jedna lub dwie osoby, które tylko zmieniają "nick". Marketingu nie ma, choćby podstawowego. Cud, że jakiś rzecznik w ogóle jest. Patologia na całego, ale nikomu to nie przeszkadza więc ciągnie się ten stan latami.
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując