Wyświetl pojedynczy post
tedyy
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 06.07.2016, 14:25
TS FANATIC napisał(a):Wyświetl post
. Mamy 10 tys widzów, ale jak pokazują obroty sklepiku też nie są chętni wydawać pieniążków.
Tradycja - niech ktoś odważy się ją wycenić na złotówki
Pytanie więc brzmi - co my tak naprawdę mamy?
Ostatnio chciałem kupić krawat klubowy9 mam taki sprzed 10 lat) nie ma wg mnie to Klub musi chciec zarabiać na Kibicach i miec dla nich produkt a nasz klubowy sklepik jest bardzo ubogi
Odpowiedz cytując