TS FANATIC napisał(a):

. Mamy 10 tys widzów, ale jak pokazują obroty sklepiku też nie są chętni wydawać pieniążków.
Tradycja - niech ktoś odważy się ją wycenić na złotówki
Pytanie więc brzmi - co my tak naprawdę mamy?
|
Ostatnio chciałem kupić krawat klubowy9 mam taki sprzed 10 lat) nie ma wg mnie to Klub musi chciec zarabiać na Kibicach i miec dla nich produkt a nasz klubowy sklepik jest bardzo ubogi