Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1630
Stary 06.07.2016, 14:18
TS FANATIC napisał(a):Wyświetl post
Kibiców, ja wiem, że się naraże, ale jak pokazało ostatnie głosowanie nad budżetem obywatelskim też nie mamy. Mamy 10 tys widzów, ale jak pokazują obroty sklepiku też nie są chętni wydawać pieniążków.
(...)
Pytanie więc brzmi - co my tak naprawdę mamy?
Mamy widzów. Czasem 10, hitowo 25-30 tys. Wśród nich jest paru kibiców. Mądry zarząd potrafi zrobić kibiców z widzów.

Z tego co jeszcze mamy, to najwięcej warte finansowo jest chyba miejsce w ekstraklasie, a więc gwarantowane 6-10 mln zł z C+.
Odpowiedz cytując