Wyświetl pojedynczy post
lechu
Member
 
Od: 09.2004
Skąd: Skawina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28812
Stary 06.07.2016, 14:12
igortsw napisał(a):Wyświetl post
Pytanie do osób ze Skawiny/okolic, czym obecnie w okresie wakacyjnym najlepiej/najszyciej dojechać z Placu Inwalidów/Dworca Głównego do Skawiny, jakiś bus ?

przez Plac Inwalidów jeździ bus stricte N. Kleparz- Skawina, a także wszelakie busy typu Wadowice, Zator itd które przejeżdżają przez Skawinę. Galeria -Dworzec są busy przy galerii na tych parkingach, lub można podejść pod dom turysty -tam jest bus do Skawiny który ma dosyć częste kursy. (rozkładów nie posiadam)
No albo MPk pchać się na Czerwone Maki i tam jest kilka autobusów jadących na Skawinę
Pozdrawiam
Odpowiedz cytując