AS82 napisał(a):

|
1,5 tygodnia do startu ligi , a my nie mamy srodkowego pomocnika i prawego skrzydłowego..
|
Tak jak i Prezesa i vice prezesa.
Jakby kolega obserwował sparingi to by wiedział, że w nowej taktyce Wdowczyka 1-3-5-2 na prawym skrzydle będzie grał Jović/Bartosz.