Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1622
Stary 06.07.2016, 12:42
TS FANATIC napisał(a):Wyświetl post
Problem polega na tym co miałoby być przedmiotem transakcji. Ile naprawdę wart jest klub. Wg mnie nie jest wart więcej niż .... 1 złoty.
Policzmy:
Stadion jest miasta, płacimy za niego haracz (tzn nie płacimy i co chwilę musimy zawierać sądową ugodę, że zapłacimy, po czym nie płacimy).
Za wodę, ścieki, prąd nie płacimy stąd te 12 mln o których mowi WISŁA ZWE.
Kibiców, ja wiem, że się naraże, ale jak pokazało ostatnie głosowanie nad budżetem obywatelskim też nie mamy. Mamy 10 tys widzów, ale jak pokazują obroty sklepiku też nie są chętni wydawać pieniążków.
Skyboxy nie sprzedane (vide w Warszawie sprzedane na kilka lat do przodu).
Piłkarze, śmiech na sali, żaden niesprzedawalny więc ich wartość wynosi okrągłe zero !!!
Tradycja - niech ktoś odważy się ją wycenić na złotówki
Pytanie więc brzmi - co my tak naprawdę mamy?
Zapomniałeś jeszcze o bazie treningowej, która należy bodaj do gminy Myślenice. Jak jest z płatnością za nią, nie wiem. Ale nie jest Wisły...
Odpowiedz cytując