Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1620
Stary 06.07.2016, 12:19
krzaq12 napisał(a):Wyświetl post
Myślisz, że jest szansa na kogoś konkretnego, kogoś z planem, kasą i wizją rozwoju klubu.
Tak radykalnych działań to w ramach spółki dawno nie było, o ile kiedyś w ogóle były.
Pamiętam jak kiedyś Cupiał wspominał że odda swój klub tylko komuś kto zagwarantuje mu rozwój i sprawi że dalej będzie potęgą w PL lidze, oby tak było.

Choć zmiany właścicielskie np. w Zawiszy mnie przerażają.
Przypomnę, że Cupiał o tym powiedział w czasach, gdy łykaliśmy tę ligę jak tabletkę apapu. Nie wiadomo czy Cupiał po prostu nie chce się pozbyć strupa ...
Odpowiedz cytując