krzaq12 napisał(a):

Myślisz, że jest szansa na kogoś konkretnego, kogoś z planem, kasą i wizją rozwoju klubu.
Tak radykalnych działań to w ramach spółki dawno nie było, o ile kiedyś w ogóle były.
Pamiętam jak kiedyś Cupiał wspominał że odda swój klub tylko komuś kto zagwarantuje mu rozwój i sprawi że dalej będzie potęgą w PL lidze, oby tak było.
Choć zmiany właścicielskie np. w Zawiszy mnie przerażają.
|
Przypomnę, że Cupiał o tym powiedział w czasach, gdy łykaliśmy tę ligę jak tabletkę apapu. Nie wiadomo czy Cupiał po prostu nie chce się pozbyć strupa ...