Marcinkrakwoj napisał(a):

na marginesie - dziwie się, że jeszcze nikt tu nie policzył ile kasy dostaniemy za Mąkę i Guzmicsa na euro?
takie moje wyliczenia:
Guzmics - 105307 euro (dwa tygodnie przed turniejem, od 10 lipca do 26.06 plus jeden dzień) * 3397€
Mąka i Stępiński (idealne się uzupełniają na 100% wypłaty) - 35 dni (do 30.06 plus jeden dzień) * 3397€ - 118895€
RAZEM: 224202€ * powiedzmy że euro spadnie do 4,40 - 986 488 zł 80 groszy.
z czego pewnie 80 groszy zostanie zainwestowane w jakąś sensowną rzecz - np. długopis?
|
Za kazdy dzien jest 7000E
Dlaczego liczysz Mąke i Stępińskiego

? Zespól dostaje cała kwotę jesli zawodnik gral 2 sezony wcześniejsze w danym klubie. Ostatni sezon jest liczony za 2/3 (Mąka) a jeszcze wczesniejszy 1/3(Stępinski). Co do Guzmica to gra u nas od 10 IX 2014 i nie wiem jak go liczyc.