|
Przede wszystkim z zobowiązaniami zewnętrznymi musieliśmy się pilnować z powodów licencyjnych, tutaj nie było takiej "dowolności" jak z długiem wobec TF.
Z tego co pisali, rolowanie długów w nieskończoność i nierealne ugody już w Komisji nie przechodzą.
|