Pero napisał(a):

Oczywiście, że tak.
Przecież pieniądze z transferów z klubu nigdy nie wracały w całości do kasy klubu:
-Żurawski
-Szymkowiak
-Kosowski
-Błaszczykowski
-Marcelo
itd.
Część z ich transferów wracało do kasy TFK.
Pamiętam, że było kiedyś w jakiejś gazecie wyliczenie ile Cupiał zarobił na wszystkich transferach. Ale to było ze 3 lata temu...
|
A co z ewentualnym oprocentowanie pożyczek dla Wisły? Nie wiem czy Telefonika może pożyczać Wiśle kasę za free, bo byłoby to działanie na szkodę spółki.