Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1606
Stary 06.07.2016, 09:34
Pero napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście, że tak.
Przecież pieniądze z transferów z klubu nigdy nie wracały w całości do kasy klubu:
-Żurawski
-Szymkowiak
-Kosowski
-Błaszczykowski
-Marcelo
itd.
Część z ich transferów wracało do kasy TFK.

Pamiętam, że było kiedyś w jakiejś gazecie wyliczenie ile Cupiał zarobił na wszystkich transferach. Ale to było ze 3 lata temu...
A co z ewentualnym oprocentowanie pożyczek dla Wisły? Nie wiem czy Telefonika może pożyczać Wiśle kasę za free, bo byłoby to działanie na szkodę spółki.
Odpowiedz cytując