Pero napisał(a):

Oczywiście, że tak.
Przecież pieniądze z transferów z klubu nigdy nie wracały w całości do kasy klubu:
-Żurawski
-Szymkowiak
-Kosowski
-Błaszczykowski
-Marcelo
itd.
Część z ich transferów wracało do kasy TFK.
Pamiętam, że było kiedyś w jakiejś gazecie wyliczenie ile Cupiał zarobił na wszystkich transferach. Ale to było ze 3 lata temu...
|
swoją drogą tyle zarobił, że dołożył 65 mln ; )
i na pewno tyle nie wyciągnie od ew. nabywcy (+ wartość klubu + piłkarze)