Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1605
Stary 06.07.2016, 09:21
Pero napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście, że tak.
Przecież pieniądze z transferów z klubu nigdy nie wracały w całości do kasy klubu:
-Żurawski
-Szymkowiak
-Kosowski
-Błaszczykowski
-Marcelo
itd.
Część z ich transferów wracało do kasy TFK.

Pamiętam, że było kiedyś w jakiejś gazecie wyliczenie ile Cupiał zarobił na wszystkich transferach. Ale to było ze 3 lata temu...
swoją drogą tyle zarobił, że dołożył 65 mln ; )

i na pewno tyle nie wyciągnie od ew. nabywcy (+ wartość klubu + piłkarze)
Odpowiedz cytując