gdsmk napisał(a):

Nikt nic nie sprzedawał, bo w KRS jak byk jedynym właścicielem akcji jest TF a sama operacja miała miejsce 30 marca.
Świadczy to jedynie o tym, że nagle w Wiśle znalazło się 65 mln złotych od Cupiała i pewnie równie szybko z niej wyparowało. I można tylko się zastanawiać, czy to cały dług, czy część...
|
A niekoniecznie
po pierwsze Wisła słynie z tego, że informacje do KRS są wysyłane, jak sie komuś będzie chciało (wystarczy popatrzyć na sprawozdania finansowe, kiedy winny być składane, a kiedy są)
po drugie sprzedaż mogła mieć miejsce tuż przed dymisją Dunina, więc termin złożenia dokumentów w KRS a tym bardziej dokonania stosownego wpisu to jeszcze chwila.