Wyświetl pojedynczy post
TS FANATIC
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1598
Stary 05.07.2016, 22:51
gdsmk napisał(a):Wyświetl post
Nikt nic nie sprzedawał, bo w KRS jak byk jedynym właścicielem akcji jest TF a sama operacja miała miejsce 30 marca.

Świadczy to jedynie o tym, że nagle w Wiśle znalazło się 65 mln złotych od Cupiała i pewnie równie szybko z niej wyparowało. I można tylko się zastanawiać, czy to cały dług, czy część...
A niekoniecznie
po pierwsze Wisła słynie z tego, że informacje do KRS są wysyłane, jak sie komuś będzie chciało (wystarczy popatrzyć na sprawozdania finansowe, kiedy winny być składane, a kiedy są)
po drugie sprzedaż mogła mieć miejsce tuż przed dymisją Dunina, więc termin złożenia dokumentów w KRS a tym bardziej dokonania stosownego wpisu to jeszcze chwila.
Jestem diabeł co się zowie i z wiedźmami żyje w zmowie
Odpowiedz cytując