|
Panowie, pięknie mówicie o tym że Wisła to historia, kibice, 2 wojny, itd. Macie racje! Ale okres ostatnich 19 lat to najlepszy okres w historii klubu i trzeba sobie to szczerze powiedzieć. Rozpuścił nas okropnie, przyzwyczailiśmy się do sukcesów, transferów i do tego że to my rządzimy w lidze... ale te czasy na razie minęły.. i trzeba sobie to jasno powiedzieć. po każdym okresie prosperity przychodzi kryzys, ale jestem przekonany że Prezes Cupiał nie pozwoli klubowi się stoczyć o otchłań...
A osoby nawołujące do sprzedaży klubu, chciałbym zapytać.. komu? Czy macie jakieś propozycje? nazwisko, firma, grupa firm.. ktokolwiek..
A może któryś z naszych sponsorów nas kupi ? przecież walą drzwiami i oknami.. aż się opędzić nie można..
|