|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco
Offline
|
#4432

05.07.2016, 21:38
|
vote-for-mikey napisał(a): 
Mam super tajny przeciek prosto od Adidasa - na koszulkach BĘDZIE sponsor.
Lokalna firma, duża, z kilkoma zakładami produkcyjnymi w Polsce, w Serbii i na Ukrainie.
Totalnie nie dorobili się na układach z PZPR.
|
Telefonika?
|
|