Temat
:
Bogusław Cupiał były właściciel Wisły - archiwum, ocena wspomnienia
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
11
05.07.2016, 19:22
WISŁAZWE
napisał(a):
:h elp:
Aspirujecie do miana na post roku?
Chociaż, ta druga opcja bardziej realna
Przeczytałem coraz bogatszą i szybko rozwijającą się twórczość Kolegi i postanowiłem udowodnić, że potrafię być równie dobry w pisaniu bzdur..
Całkiem mi miło bo po Twojej reakcji widzę, że poszło mi nieźle
Ostatnio edytowane przez arti : 05.07.2016 o godz. 19:24.
arti