Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1588
Stary 05.07.2016, 19:11
SMOKE 8541 napisał(a):Wyświetl post
TS FANATIC ciekawe komu sprzedał klub ?Chociaż nie zdziwiłbym się jakby do Wisły zawitał Wojciechowski Smuda awansuje na dyrektora sportowego i żeby zdobyć zaufanie kibiców dostaje zielone światło na transfer Stilica który podpisuje umowę na trzy lata.Trener Warszawiak więc zostaje na stanowisku a w rezerwach szykuje się coś na wzór klubu kokosa klub Donalda?gdzie witają wszyscy niezadowoleni gracze i gracze nie spełniający wymagań trenera Wisły. Po 3 sezonach od sprzedaży Wisła kończy jak Polonia Warszawa Na pocieszenie to tylko czarny scenariusz jeden z wielu. Możliwe że jeśli chodzi o sprzedaż w grę wchodzi nie Wojciechowski tylko całkiem inny inwestor wtedy scenariusz może być bardziej pocieszający
Ja bym się nie zdziwił jakby to Filipiak został właścicielem 49% udziałów, przesunął do nas Sandomierskiego, Cetnarskiego, Kapustkę i Dąbrowskiego. Za max 2 lata MP i ostra walka (możliwe, żę z sukcesem) o LM.
Odpowiedz cytując