Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
SMOKE 8541
Member
Od: 04.2016
Offline
#
4430
05.07.2016, 19:07
maciekkk
z miłą chęcią zobaczyłbym retro w nowym wydaniu czyli koszulkę Wisły z białą gwiazdą i i logo Tyskie jak w latach 2005 -2007 w nowym stylu tym razem nie w stylu umbro tylko w stylu adidasa
Ostatnio edytowane przez SMOKE 8541 : 05.07.2016 o godz. 19:13.
SMOKE 8541
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SMOKE 8541
Znajdź inne posty napisane przez SMOKE 8541