bellic88 propo współpracy Wisły z klubami
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...i-klubami.html co prawda zapowiedź sprzed kilku miesięcy ale możliwe że chodzi o niedługo... przed nowym sezonem. Niedawno Wisła na oficjalnej wspominała po koleji kilku rywali z jakimi się mierzyła w europejskich pucharach więc możliwe że coś jest na rzeczy.Z drugiej strony trochę jakby zapowiedź nowego inwestora z ambitnym planem działania. Zastrzegam że mogę się mylić