Wywiad z Łukaszem Nawotczyńskim, który w przyszłym sezonie bedzie grał w MKSie Ciechanów ( IV liga)
https://gramybezbramkarza.wordpress....o-ich-ukarala/
Może nie był to dla mnie odpowiedni kierunek do rozwoju. Szanse na grę były zerowe. To nie była ta Wisła, co teraz. Absolutny dominator.
Jechała na mecz i była kwestia czy strzeli trzy gole, czy pięć. Gdzie poszedłem na wypożyczenia, tam grałem. I w Polkowicach, i w Katowicach, i w Arce.