Ciekawe czy na nowych koszulkach będzie nowy sponsor

?może w końcu Wisła bynajmniej będzie miała farta do sponsora na koszulkach. Dla odmiany mogło by być nawet Tyskie na koszulkach Wiślaków. Biała Gwiazda raczej tradycyjnie zawita na nowe koszulki
kumak10 zbyt piękne by było prawdziwe.