Wyświetl pojedynczy post
Franeklowcabramek
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4425
Stary 05.07.2016, 15:03
w taki sposób właśnie Wisła powinna napędzać swoją sprzedaż koszulek tak jak robiła to kilka lat temu gdzie co sezon były nowe komplety. Wiem, że nie każdego stać na 250-320PLN na wydanie co roku na koszulkę ale tych co stać by takie podejście przyciągnęło bo większość chciałaby mieć aktualne stroje zawodników w swojej kolekcji.
Odpowiedz cytując