|
w taki sposób właśnie Wisła powinna napędzać swoją sprzedaż koszulek tak jak robiła to kilka lat temu gdzie co sezon były nowe komplety. Wiem, że nie każdego stać na 250-320PLN na wydanie co roku na koszulkę ale tych co stać by takie podejście przyciągnęło bo większość chciałaby mieć aktualne stroje zawodników w swojej kolekcji.
|