|
Mi się osobiście marzy żeby ktoś ogarnął nasz klub zarówno od strony sportowej jak i marketingowej/zarządzania. Mamy rok 2016 a klub (infrastruktura,marketing itd) stoi w miejscu od 10 lat. Najlepszym przykładem sklep klubowy i jego asortyment oraz to jak wygląda cała infrastruktura stadionowa ( tak wiem dużo zależy od władz miasta a prezydent kibicuje temu gorszemu klubowi ). Wisła powinna działać jak nowoczesne przedsiębiorstwo pod każdym względem. Może trzeba wysła ludzi z marketingu/zarządu np do Anglii albo Niemiec na jakieś szkolebia jak to powinno wyglądać ( może nawiązać współpracę z jakimiś klubami? Bardzo mi się podoba jak funkcjonuje od kilku lat West Ham po przejęciu przez nowych właścicieli) ?
|