WISŁAZWE napisał(a):

|
Pozyskaliśmy darmowych piłkarzy a za Brleka pieniądze wyłożyła osoba prywatna. Więc nie wiem czy mówimy tu o jakimś wzmocnieniu składu i jakiejkolwiek formie entuzjazmu ze strony Bossa.
|
Bądz co bądź przyszło do nas 6 zawodników. Każdy to nowy kontrakt + porowizja dla menago. Jacy by Ci piłkarze nie byli, to jednak można było wyczuć zimą pewny zalążek kroków w dobrą stronę.
Co do reszty, 100% poparcia.