Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 05.07.2016, 08:36
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Pozyskaliśmy darmowych piłkarzy a za Brleka pieniądze wyłożyła osoba prywatna. Więc nie wiem czy mówimy tu o jakimś wzmocnieniu składu i jakiejkolwiek formie entuzjazmu ze strony Bossa.
Bądz co bądź przyszło do nas 6 zawodników. Każdy to nowy kontrakt + porowizja dla menago. Jacy by Ci piłkarze nie byli, to jednak można było wyczuć zimą pewny zalążek kroków w dobrą stronę.

Co do reszty, 100% poparcia.
Odpowiedz cytując