|
No faktycznie przerazajace. Po prostu upadamy na dno.
Niektorzy pewnei widza autostrade do IV ligi. A jakby Wolski przyszedl to nagle walka o MP.
Najlepiej zmienic na takiego jak Wojciechowski lub Cacek. Przynajmniej nie bedzie podzielonej o nich po paru latach.
|