Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1576
Stary 05.07.2016, 06:59
No faktycznie przerazajace. Po prostu upadamy na dno.
Niektorzy pewnei widza autostrade do IV ligi. A jakby Wolski przyszedl to nagle walka o MP.
Najlepiej zmienic na takiego jak Wojciechowski lub Cacek. Przynajmniej nie bedzie podzielonej o nich po paru latach.
Odpowiedz cytując