Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1574
Stary 04.07.2016, 23:25
W tym wszystkim potrzeba świeżej krwi. Młodych, energicznych ludzi nieogłupionych żadną debilną ideologią, chętnych do działania i ciężkiej pracy. Będziemy ciągle zatrudniać i zwalniać prezesów/trenerów kłócić się z kibicami to nic to nie da. Należy spłacać długi i stworzyć długofalową strategię rozwoju, tylko to nas ratuje. Nikt tu dziesiątek milionów nie wpompuje i musi Boss to zrozumieć.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując