|
Od dawna jestem za zmianą właściciela. Oczywiście nie chodzi mi o to aby BC wyszedł na Rynek i pytał się przechodniów: "Ty, chcesz kupić Wisłę?" Niech sprzeda nasz kochany klub komuś kto ma pieniądze i wie jakie zmiany chce wprowadzić aby znów Wisła była na szczycie. Mam wrażenie, że od 2011 roku Cupiał stracił nie dość, że masę forsy to i na dodatek wizję rozwoju klubu.
Do wszystkich, dla których argumentem pozostania BC właścicielem Wisły jest to, ile trofeów dzięki niemu zdobyliśmy powiem tak. Gdyby wszędzie ludzie mieliby być gdzieś za zasługi to po dziś dzień w naszej reprezentacji grałby Lato, Boniek, Tomaszewski. Co z tego, że są w podeszłym wieku, przecież za czasów swojej świetności tak cudownie grali.
|