Patryko napisał(a):

|
A co on takiego pokazał na ławce w Legii? W kilku meczach, w których zagrał, kopał się po czole.
|
Jakby cokolwiek pokazał to nie szedłby do Piasta. A Wolski co pokazał w Fiorentinie? Jakby coś pokazał to nigdy by do Polski nie wrócił. Błędne koło
Przy takich piłkarzach z "odzysku" jak Wolski, Starzyński czy Masłowski nie jest ważne co który pokazał w poprzednim klubie (bo żaden nic nie pokazał), ale czy jest szansa że się odbudują w nowym klubie. Pytanie czy Masłowski jest w stanie grać na tej szybkości co w Zawiszy? Czy fizycznie może grac tak jak kilka lat temu?