|
Może się mylę ale wydaje mi się że Cupiał pokazał, że chętnie pozbył by się klubu w momencie kiedy sprzedał swoje (TF) tereny przy 3 maja (te z boiskiem lekkoatletycznym). Stwierdził, że Wisła nie ma przyszłości więc i tereny są mu zbędne. A pamiętam ile lat wcześniej było zachodu żeby się wymienić z nimi z Cracovią za boisko Kabla Kraków.
Nie ma co się lodzić że Cupiał kiedyś coś opowie. Czytaliście książkę M.Migi? To raczej ciężki człowiek.
|