Wyświetl pojedynczy post
crosby
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1567
Stary 04.07.2016, 21:25
Nikt nie będzie chciał kupić klubu z długami, dlatego wydaje mi się że w tej chwili sprzedaż odpada. Dużo może wnieść sprzedaż Mączyńskiego wtedy chociaż na chwile poprawią się finanse. Patrząc na zarząd Telefoniki nie widzę tam nikogo odpowiedniego chyba że któryś raz weżnie to Rysiek ale on ma w dupie Wisłę, więc rola słupa mu odpowiada. Z tego co się orientuje to finanse Telefoniki znacznie się poprawiają wygrali jakieś przetargi, ogólnie córka bossa jest bardzo obrotna. Wydaje mi się że czeka nas egzystencja w roli średniaka, Wdowczyk nie dopuści to takiej sytuacji jak Tadek bo jest po prostu o wiele lepszym trenerem. A tak na pokrzepienie serc to boss mówił coś o projektowaniu odznaki na 14 MP. Kiedyś jeszcze będziemy czołówką.
Odpowiedz cytując