Wyświetl pojedynczy post
SMOKE 8541
Member
 
Od: 04.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1566
Stary 04.07.2016, 20:25
Ciekawe czy ktoś jest w stanie przejąć w całości klub z Reymonta od Cupiała? Jeśli Cupiał się zdecyduje na sprzedaż to oczywiście sprzeda co najwyżęj może 50% udziałów tylko ciekawe kogo stać by wykupić nawet 50% akcji klubu? WISŁAZWE Wszystko możliwe że trwają przygotowanie do sprzedaży .Za dużo dymisji jak na jeden raz przy Reymonta. Ale jeśli chodzi o kupno akcji Wisły to raczej polski inwestor z Warszawy raczej chyba odpada .Byłby ciekawy początek sezonu przy Reymonta
Ostatnio edytowane przez SMOKE 8541 : 04.07.2016 o godz. 20:35.
Odpowiedz cytując