Ciekawe czy ktoś jest w stanie przejąć w całości klub z Reymonta od Cupiała

? Jeśli Cupiał się zdecyduje na sprzedaż to oczywiście sprzeda co najwyżęj może 50% udziałów tylko ciekawe kogo stać by wykupić nawet 50% akcji klubu

?
WISŁAZWE Wszystko możliwe że trwają przygotowanie do sprzedaży .Za dużo dymisji jak na jeden raz przy Reymonta. Ale jeśli chodzi o kupno akcji Wisły to raczej polski inwestor z Warszawy raczej chyba odpada .Byłby ciekawy początek sezonu przy Reymonta