Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1565
Stary 04.07.2016, 20:24
Pewnie nikt nie chce wejść po Duninie w wielkie G, co by ktoś nie zrobił i tak będzie źle....Może jakby był sponsor na te koszulki pewnie było by inaczej, co do sprzedania klubu to nie byle komu
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 04.07.2016 o godz. 20:26.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując