|
Pewnie nikt nie chce wejść po Duninie w wielkie G, co by ktoś nie zrobił i tak będzie źle....Może jakby był sponsor na te koszulki pewnie było by inaczej, co do sprzedania klubu to nie byle komu
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 04.07.2016 o godz. 20:26.
|