Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74960
Stary 04.07.2016, 18:41
kicur napisał(a):Wyświetl post
Lechia skończy tak samo, jak Wisła. Teraz, to oni ładują kasę w kogo popadnie, a kiedyś im się to odbije niezłą czkawką. Nie życzę im źle, ale w końcu i u nich skończy się hajs
Lechią bym się nie martwił. Działają trochę inaczej niż my przez lata. Przede wszystkim budują struktury klubowe (niestety m.in. w oparciu o byłych dobrych pracowników Wisły -biuro prasowe i marketing). Poza tym zawsze mają Lotos który ich podpompuje.

Co do nas to nie mam dobrych info. Na tę chwilę NIE MA TEMATU ŻADNEGO ZAWODNIKA. NIE STAĆ NAS NAWET NA NIKOGO WOLNEGO. Mało tego. Nie jest do końca pewne czy w przypadku sprzedaży Ryśka albo Krzyśka kasa pójdzie na jakiegoś zawodnika. Chciałbym jednak bardzo żeby moje źródło "robiło mnie w konia" ...
Odpowiedz cytując