SMOKE 8541 napisał(a):

|
Przecież to było pewne już od dłuższego czasu że Lechia to średni kolos na glinanych fundamentach.Sprowadzają a potem sprzedają dalej .Wolski zawitał to w Lechii niedługo będzie czas pożegnać Krasica.Z taką polityką to Lechia może mieć problemy żeby w tym sezonie powtórzyć wyczyn z poprzedniego sezonu.Z Klubu z pucharowymi ambicjami zrobił się piłkarski pośredniak .Lechii zawsze będzie daleko jeszcze do Wisły
|
Lechia skończy tak samo, jak Wisła. Teraz, to oni ładują kasę w kogo popadnie, a kiedyś im się to odbije niezłą czkawką. Nie życzę im źle, ale w końcu i u nich skończy się hajs
