Rustin napisał(a):

|
Poczekajcie z pół roku, maksimum rok i Wolski wyląduje w Legii. Tak jak Borysiuk swego czasu, Lechia to tylko pośrednik.
|
Jestem podobnego zdania. Piekarski działa.
Do Legii za grosze a potem transfer na zachód za kolejne miliony

Taki biznes.