Rustin napisał(a):

|
Poczekajcie z pół roku, maksimum rok i Wolski wyląduje w Legii. Tak jak Borysiuk swego czasu, Lechia to tylko pośrednik.
|
Bardzo możliwe - w końcu to jego klub, natomiast ciekaw jestem jak się odnajdzie w Lechii i czy podtrzyma swoją dyspozycję z wiosny i czy zgra się z nowymi kolegami z zespołu.... Wg mnie łatwo wcale mu tam nie będzie, a Lechia która od 2-3 sezonów obwoływana jest królem polowania w każdym okienku transferowym, jakoś nigdy nie osiągnęła żadnych konkretnych celów - czyt. europuchary....
Wolski w Wiśle był szefem na rozegraniu, Wolski w Lechii ma Paixao, Milę, Krasicia, Chrapka, więc wcale nie jest powiedziane, że jakoś niesamowicie musi wypalić....