Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11598
Stary 04.07.2016, 13:52
Marcinkrakwoj napisał(a):Wyświetl post
jedynym plusem Cupiała jest w tym momencie jest to że jest jej Kibicem i nie tak łatwo mu ją porzucić.
Żaden Wojciechowski czy inna płotka nam tego nie da.

Tylko czy ta teza jest poprawna i na pewno jest plusem?..

Co do Wojciechowskiego itp. - już widzę ten schemat - chłop wchodzi, pompuje przez pół roku trochę kasy, potem jakaś akcja, protest SKWK, bojkot, chłop to rzuca w cholerę, Wisła przestaje istnieć.
Kibicem i darzy ją miłością?
Czy może jest chorobliwie zazdrosny o swoją zabawkę? Nie chce nikogo z zewnątrz, bo boi się, że ktoś może mieć pomysł, jak zrealizować JEGO marzenie? Nie on sam.. tylko ktoś inny?

Spółka czy sprzedać całość?
Zostawić sobie i czekać? Na co czekać? Aż samo się naprawi?
Aż Żurawski, Kałużny czy Sarnat wznowią karierę i przez sentyment do Wisły zgodzą się grać tutaj za ''czapkę gruszek"?
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując