Marcinkrakwoj napisał(a):

jedynym plusem Cupiała jest w tym momencie jest to że jest jej Kibicem i nie tak łatwo mu ją porzucić.
Żaden Wojciechowski czy inna płotka nam tego nie da.
Tylko czy ta teza jest poprawna i na pewno jest plusem?..
Co do Wojciechowskiego itp. - już widzę ten schemat - chłop wchodzi, pompuje przez pół roku trochę kasy, potem jakaś akcja, protest SKWK, bojkot, chłop to rzuca w cholerę, Wisła przestaje istnieć.
|
Kibicem i darzy ją miłością?
Czy może jest chorobliwie zazdrosny o swoją zabawkę? Nie chce nikogo z zewnątrz, bo boi się, że ktoś może mieć pomysł, jak zrealizować JEGO marzenie? Nie on sam.. tylko ktoś inny?
Spółka czy sprzedać całość?
Zostawić sobie i czekać? Na co czekać? Aż samo się naprawi?
Aż Żurawski, Kałużny czy Sarnat wznowią karierę i przez sentyment do Wisły zgodzą się grać tutaj za ''czapkę gruszek"?