radek2323 napisał(a):

|
Po co nam prezes ? i tak nie bedzie mial nic do powiedzenia szkoda tylko etatu lepiej jakiegos mlodego podpisac ... Boze kiedy to sie skoczy i Wisla wroci tam gdzie jej miejsce.
|
Skończy się to dopiero z odejściem obecnego właściciela.