Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11595
Stary 04.07.2016, 13:16
radek2323 napisał(a):Wyświetl post
Po co nam prezes ? i tak nie bedzie mial nic do powiedzenia szkoda tylko etatu lepiej jakiegos mlodego podpisac ... Boze kiedy to sie skoczy i Wisla wroci tam gdzie jej miejsce.
Skończy się to dopiero z odejściem obecnego właściciela.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując