|
Po co nam prezes ? i tak nie bedzie mial nic do powiedzenia szkoda tylko etatu lepiej jakiegos mlodego podpisac ... Boze kiedy to sie skoczy i Wisla wroci tam gdzie jej miejsce.
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!
Quo vadis Wisło?
|