Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74948
Stary 04.07.2016, 00:28
kicur napisał(a):Wyświetl post
Tak zapowiadana walka o mistrzostwo zaraz przerodzi się w walkę o utrzymanie. Nie, żebym łykną takie coś, ale jeśli tym chcieli zachęcić do kupna karnetów, to sprzedając Mąkę zostaniemy z Alanem w środku i znowu w razie kartek, kontuzji będzie straszna lipa.
Od kiedy wiadomo, że nie wykupiono Wolskiego to o żadnym mistrzostwie mowy być nie może. Co również potwierdził zarząd podając się do dymisji.
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując