|
Tak zapowiadana walka o mistrzostwo zaraz przerodzi się w walkę o utrzymanie. Nie, żebym łykną takie coś, ale jeśli tym chcieli zachęcić do kupna karnetów, to sprzedając Mąkę zostaniemy z Alanem w środku i znowu w razie kartek, kontuzji będzie straszna lipa.
|